Jesteśmy grupą chrześcijan – katolików zajmujących się na co dzień różnymi sprawami. Są wśród nas przyrodnicy, informatycy, pedagodzy, fotografowie, piłkarze, dyrektorzy, muzycy, terapeuci, prezesi firm, tatusiowie i mamy, przyszłe żony oraz mężowie. Wszyscy tworzymy Wspólnotę Natanael, która działa w Kościele Rzymskokatolickim. Każdy nas jest inny, jednak wszyscy mamy wspólny cel – łączy nas chęć dzielenia się z innymi tym, co jest dla nas w życiu najważniejsze.

Chcielibyśmy zaprosić Cię na wspólną przygodę z Nami zwaną Kurs Alpha. Organizujemy go cyklicznie średnio dwa razy w roku (do wywalenia). Na stronie głównej oraz naszych mediach społecznościowych na bieżąco udostępniamy informacje o tym, kiedy odbywa się najbliższy Kurs.

Od 2014 zorganizowaliśmy już kilkanaście kursów, podczas których spotkaliśmy wiele ciekawych osób. Część Gości Alpha po ukończeniu kursu poszło w świat z nowym spojrzeniem na rzeczywistość, a część wkręciła się na tyle, że zaczęła z nami organizować Alpha. Ten czas to świetna okazja aby poznać wartościowych ludzi, rozpocząć przyjaźnie, sprawdzić się w nowych zadaniach a przede wszystkim – wraz z innymi poszukać odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania!

Dla wszystkich chętnych osób, które ukończyły Kurs Alpha prowadzimy regularne spotkania biblijne w małych grupach.

Opinie uczestników Kursu Alpha